Przyda się wizytówka

Wizytówki każdego dnia zdobywają kolejnych zwolenników. To bardzo prosty i szybki sposób na przekazanie swoich danych kontaktowych osobie nimi zainteresowanej. Wystarczy sięgnąć do kieszeni i wyjąć niewielki bilecik z wydrukowanym imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i wszystkim, co pozwoli zidentyfikować dana osobę i jej działalność. To oszczędność czasu, którego nie trzeba tracić na dyktowanie. Warto zainwestować w wydruk wizytówek.

Wizytówki przydają się również przy wizycie w nowym miejscu. Najczęściej w recepcji lub sekretariacie prosi się o podanie swoich danych, zanim trafi się do gabinetu konkretnej osoby. W takiej sytuacji asystent przekaże bilecik, zamiast anonsować nas ustnie. Nawet jeśli spotkanie z różnych przyczyn nie dojdzie do skutku, na wizytówce widoczne są dane kontaktowe, które przydadzą się w celu ustalenia kolejnego terminu.

Wizytówki Szczecin drukuje na wysokim poziomie. Trzeba pamiętać, że ten niewielki bilecik jako pierwszy zaprezentuje firmę. Niestarannie wykonany na papierze, którego jakość pozostawia wiele do życzenia, nie zachęci do nawiązania współpracy. Ich cena zależy m. in. od ilości słów.

Author: asgaria.pl