Gadżet reklamowy – Słodki, czy praktyczny?

Pomysłów na promocję nie brakuje ani pracownikom agencji reklamowych, ani przedsiębiorcom którym zależy na tym, by informacja o ich działalności gospodarczej dotarła do jak największej grupy odbiorców, a sama firma kojarzyła się przyjemnie. Ogromnym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju gadżety zadrukowane nazwą konkretnej firmy.

 

Mały gadżet reklamowy to doskonały dodatek do pakietów informacyjnych rozdawanych przy okazji wszelkiego rodzaju biznesowych spotkań, szkoleń i konferencji. Funkcjonalne drobiazgi, które mogą przydać się w codziennym życiu są idealnym miejscem na reklamę marki. Często po nie się sięga, a co za tym idzie – logo firmy ma szansę zostać zauważone przez znajdujące się blisko osoby. Takim gadżetem bez wątpienia jest USB z logo.

 

Dobrym dodatkiem do punktu obsługi klienta są wyłożone w widocznym miejscu słodycze z logo firmy. Po łakocie może sięgnąć każdy, a sama firma będzie kojarzona jako miejsce, w którym rozpieszcza się klienta. To dobry sposób na budowanie pozytywnych skojarzeń z marką. Nic nie wywołuje bowiem tak przyjemnych odczuć, jak rozlewająca się po podniebieniu słodycz.

Author: asgaria.pl