Najlepsza inwestycja – inwestycja w siebie

Ludzie sukcesu odmieniają czasownik “inwestować” przez wszystkie przypadki. Prawdopodobnie używają go częściej niż jakiegokolwiek innego. Dlaczego?

 

Ponieważ hołdują zasadzie, że im więcej w siebie włożysz, tym więcej wyłożysz, jakkolwiek to brzmi. Dla początkującej osoby jednak zawsze pojawia się najpierw pytanie: jak inwestować? Jeśli jesteś początkujący, odpowiedzieliby ludzie sukcesu, zacznij… od siebie. W punkt! Najpierw trzeba zrobić porządek z samym sobą – czuć się dobrze w swojej skórze i wiedzieć, co chce się światu sobą zaprezentować. Zatem, zanim przejdzie się do działania, trzeba wiedzieć jak, inwestować bowiem można właśnie na poziomie podstawowym – inwestując w dobrą fryzurę, świeżą koszulę, czyste buty.

 

To podstawy, niezależnie od tego, czy jest się maklerem, czy kasjerem. Jesteśmy tacy, jakimi się czujemy. Jeśli czujemy się atrakcyjni – tacy właśnie jesteś dla innych, którzy również zastanawiają się zapewne nie od dzisiaj nad odpowiedzią na to pytanie. A więc jak? Inwestować, czyli rozpieszczać siebie uwagą, zaangażowaniem i wiarą we własne możliwości? Właśnie… tak!

Author: asgaria.pl