Inwestowanie w… ubranie?

Niewiele osób rodzi się milionerami, ale wiele nimi… zostaje. Trzeba przede wszystkim tego bardzo chcieć, ale również mieć odpowiednie predyspozycje – takie jak na przykład wyczuwanie trendów na rynku i odpowiednie na nie reagowanie. Jednym ze sposobów na wzbogacenie swojego portfela, jest inwestowanie.

 

Wielu jednak zastanawia się w co inwestować. Dostępne są opcje: nieruchomości, złoto, waluty, hotele, przedsiębiorstwa, młode biznesy, ale jeśli planujesz inwestowanie na mniejszą skalę, wręcz na skalę mikro – może i domową – opłacalne może być inwestowanie w ubranie. Polega ono – jak w przypadku dzieł sztuki – na kupowanie ubrań bardzo dobrych jakościowo, z najwyższej półki, od najlepszych projektantów, mających lub będących mieć wkrótce status kultowych.

 

Jest to część odpowiedzi na pytanie: w co? Inwestować poza tym, nawet w ubrania, trzeba umieć. Bo drugą częścią tej odpowiedzi jest: jak? Skąd wiedzieć, że element odzieży zyska miano kultowego? Na przykład po zamieszaniu wokół niego – jego niedostępności dla zwykłych śmiertelników czy obecności w popularnym filmie. Jak widać, jest to jakiś pomysł – a ten jest podstawą, bo najważniejsze to w co. Inwestować poza tym trzeba nie tylko umieć, ale i lubić.

Author: asgaria.pl